Oscarowe hity lat 80 – Rain Man i Czułe Słówka | Prawie Kino NZS UWr

Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego zaprasza do udziału w projekcie „Prawie Kino”!

Jego misją jest szerzenie legalnej kultury poprzez organizację niebiletowanych pokazów filmowych i spotkań z ludźmi kina. W tym roku motywem przewodnim są filmy nagrodzone Oscarem w latach 80. – warto przyjść i wzbogacić swoje filmowe horyzonty o „Rain Mana” oraz „Czułe Słówka”.

Seanse są zaplanowane na 21-22.06 (wtorek oraz środa) od godz. 17:00 w pubie Czeski Film (ul. Kiełbaśnicza 2). We wtorek tuż po projekcji odbędzie się rozmowa z uznanym aktorem filmowym i teatralnym, panem Jerzym Schejbalem. W środę natomiast będzie można sprawdzić swoją wiedzę w quizie.

Więcej informacji:

Projekt "Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Wrocławskiego 2018-2022" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego

logo fundusze europejskie
logo rzeczypospolita polska
Logo fundusze europejskie wiedza edukacja rozwój

Przechodzę do polityki prywatności
Return